winkels

Winkels

winkelwagen
FINAL SALE: 10% extra korting op alles!*
Vida XL B.V.

vidaXL

Over deze aanbieder

vidaXL is een internationale online retailer die alles aanbiedt voor jouw huis, tuin, gezin, garage en klussen. De kracht ligt in het aanbieden van betaalbare producten, om zo voor iedereen 'groots leven voor weinig' mogelijk te maken. Het productaanbod speelt in op het dagelijkse leven; slapen en wonen, koken en eten, gezellig samenkomen en in de tuin vertoeven of tuinieren.‘Vida’ staat voor leven en ‘XL’ staat voor alles uit het leven halen.

Retourneren

Als je een artikel koopt bij deze verkooppartner kun je binnen 30 dagen gratis retourneren.


Hoe werkt retourneren bij een verkooppartner?

  • Een artikel gekocht bij een verkooppartner kan niet geretourneerd worden in een Leen Bakker winkel.
  • Een artikel gekocht bij een verkooppartner moet worden teruggestuurd naar de verkooppartner, dus niet naar Leen Bakker.
  • Kijk of in het pakket de retourinstructies zijn bijgevoegd en volg deze op.
  • Indien er in het pakket geen retourinstructies zijn bijgevoegd neem je contact op met de klantenservice van de verkooppartner.
  • Indien het artikel onbeschadigd en ongebruikt wordt ontvangen door de verkooppartner zal binnen 14 dagen het aankoopbedrag door Leen Bakker worden terugbetaald.
  • Bewaar het verzendbewijs altijd goed.
  • Download de algemene voorwaarden

    Contactgegevens

    Vida XL B.V.
    Mary Kingsleystraat 1
    Venlo

    BTW nummer: NL850657702B01

    KvK nummer: 52904822

    Bellen

    085 888 82 86

    Mailen

    leenbakker@vidaxl.nl

    Openingstijden

    Maandag t/m vrijdag: 10:00 - 14:00

    vidaXL

    vidaXL aanbod

    Bekijk alle producten

    Beoordeling

    3.2 (2569)
    Sonja
    last Sunday at 11:51 AM

    Erg veel narigheid, had bericht dat het bezorgd was , niets ontvangen. Nu eindelijk in huis, aankoop is goed. Heb totaal 3 weken geduurd( veel te lang M vr gr

    Productinformatie

    5.0

    Op tijd

    1.0

    Bezorging

    1.0

    Klantenservice

    3.0

    Alexandra
    last Monday at 5:01 AM

    Een snelle levering en alles zat goed ingepakt en het was compleet. Voor herhaling vatbaar!

    Productinformatie

    5.0

    Op tijd

    5.0

    Bezorging

    5.0

    Klantenservice

    5.0

    Tilda
    last Monday at 6:10 AM

    Het was geen bank maar een bouwpakket van 25 kg. Nadat ik herhaaldelijk had gemaild voor een T&T, zodat ik thuis zou zijn als hij bezorg zou worden, kreeg ik geen gehoor. Toen ik thuis kwam stond er een doos van 25 kg voor m’n deur die ik als alleenstaande moeder niet van zijn plek kreeg. Het bouwpakket zelf had fouten op meerdere plekken waardoor het in elkaar zetten een drama was. Echt heel slecht.

    Productinformatie

    1.0

    Op tijd

    1.0

    Bezorging

    1.0

    Klantenservice

    1.0

    Anthonia
    last Monday at 10:37 AM

    Geen opmerkingen, was snel in huis etc.

    Productinformatie

    5.0

    Op tijd

    5.0

    Bezorging

    5.0

    Klantenservice

    5.0

    Danni
    last Monday at 11:18 AM

    Product past niet in elkaar betreft de kaptafel

    Productinformatie

    1.0

    Op tijd

    2.0

    Bezorging

    2.0

    Klantenservice

    2.0

    J.
    last Monday at 11:55 AM

    Geen.

    Productinformatie

    5.0

    Op tijd

    3.0

    Bezorging

    3.0

    Klantenservice

    4.0

    Grietje
    last Tuesday at 3:44 AM

    Het pakket. Bestond uit verkeerde planken zonder schroefgaten was niet in elkaar te zetten , Geen konakt mogelijk zodra je gaat bellen word je weggedrukt! Ook is er geen retouradres kompleet waardeloos dus! Dit was de eerste en laatste keer dat wij iets bestellen bij Leen Bakker/Vida XL,

    Productinformatie

    1.0

    Op tijd

    1.0

    Bezorging

    1.0

    Klantenservice

    1.0

    Max
    last Tuesday at 6:00 AM

    ik heb niks ontvangen.

    Productinformatie

    1.0

    Op tijd

    1.0

    Bezorging

    1.0

    Klantenservice

    1.0

    Camila
    last Tuesday at 7:46 AM

    I'll definitely continue to be a customer of LeenBakker and VidaXL. The products have very high quality, came in the delivery promissed time, very well packed. Easy to mount, pillows are waterproof-covered. Also, VidaXL customer service is 10/10; we had a small question, and they solved it in the best and fastest way possible.

    Productinformatie

    4.0

    Op tijd

    5.0

    Bezorging

    5.0

    Klantenservice

    5.0

    Robert
    yesterday at 8:18 AM

    Helaas product niet ontvangen. Bezorging zou 2 dagen zijn maar wacht nu al dikke 2 weken. Klantenservice reageert niet op mail. Bij winkel Zaandam heeft de manager weliswaar heel netjes klacht aangehoord maar zij kunnen niets betekenen. Geld terug geen optie want er schijnt externe leverancier het product te leveren. Leen Bakker neemt dus mijn geld aan maar met wie Leen Bakker in zee gaat om te leveren is nu mijn nieuwe verkoper en leverancier geworden. Problemen met de levering of de geld terug garantie moet ik nu met een ander bedrijf (VidaXL) regelen. Uiteraard lukt dat ook niet want die zeggen dat ik dat met de verkoper moet regelen. Kortom: ik ben vastgelopen. Klantenservice van zowel Leen Bakker als VidaXL zeer slecht te bereiken en schuiven het probleem naar elkaar af. Op zijn minst een zeer bedenkelijk verhaal en vraagt om het inschakelen specialisten.

    Productinformatie

    2.0

    Op tijd

    1.0

    Bezorging

    1.0

    Klantenservice

    1.0