Vente-unique
Over deze aanbieder
Nummer 1 in de online verkoop van meubels, decoratie en woonaccessoires in Frankrijk en in Europa.Retourneren
Als je een artikel koopt bij deze verkooppartner kun je binnen 30 dagen gratis retourneren.
Hoe werkt retourneren bij een verkooppartner?
Contactgegevens
VENTE-UNIQUE.COM
9/11 Rue Jacquard
Pré-Saint-Gervais
BTW nummer: FR79484922778
KvK nummer: 48492277800010
Bellen
020 808 56 44
Mailen
klantenservice@vente-unique.nl
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag 9:00 - 1600 | Zaterdag en zondag gesloten
Bekijk alle producten
Beoordeling
Mooie kast alleen jammer dat de kast een paar uur na dat ik hem besteld had hij ruim 50€ goedkoper werd aangeboden en er van uit Leen Bakker als Vente Unique niets aan gedaan kon worden
Productinformatie
5.0
Op tijd
3.0
Bezorging
5.0
Klantenservice
3.0
Het contact met de verkoper was goed. We konden bellen en mailen en we kregen binnen 24 uur antwoord. De levering was met 1 week iets langer dan gezegd maar we konden de bezorging goed volgen. Het product is naar verwachting. Superblij mee. Met vriendelijke groet, M. Collignon
Productinformatie
5.0
Op tijd
4.0
Bezorging
5.0
Klantenservice
5.0
Bezorging met GLS zéér slecht. Bezorger heeft het pakket zonder toestemming achterom achtergelaten terwijl het de hele dag heeft geregend. Doos heeft hele dag in de regen gelegen en alles was door en door nat. Gelukkig kon het tafeltje hier tegen maar de bezorger kon natuurlijk niet weten wat erin zat dus nogmaals zeer slechte bezorg ervaring
Productinformatie
5.0
Op tijd
4.0
Bezorging
1.0
Klantenservice
4.0
'
Productinformatie
2.0
Op tijd
1.0
Bezorging
1.0
Klantenservice
1.0
Op 23-06-2026 werd de bestelling van een bed voor onze dochter bij ons thuis afgeleverd, 6 pakketten zoals was aangegeven, allemaal met mijn naam en adres erop. Vervolgens ben ik aan de slag gegaan om het bed te monteren, echter blijkt één van de pakketten onderdelen te bevatten van een geheel ander bed. Wat blijkt nu, op het pakket met foutieve onderdelen staat op de ene kant een sticker met mijn naam en adres en op de andere kant de naam en het adres van iemand anders! Dit blijkt dus behoorlijk fout te zijn gegaan waardoor er nog iemand de dupe is. Ik heb dus een onderdeel van een andere klant te hebben ontvangen en het door mij benodigde pakket is nooit geleverd. De klantenservice van Leen Bakker wil mij niet helpen, ik moet zelf maar contact opnemen met Vente-unique de verkooppartner van het bed. Vente-unique heeft een telefoonnummer maar er is NOOIT iemand bereikbaar. Per het contactformulier van Vent-unique heb ik contact gezocht, per e-mail werd er aanvankelijk gereageerd en een oplossing beloofd, die is er echter nogsteeds niet gekomen! Door deze situatie heeft onze 11 jarige dochter al meer TWEE WEKEN geen bed en moet zij noodgedwongen op een matras op de vloer slapen, iets waar ze erg verdrietig van is! Dit is voor ons en zeker voor onze dochter een uiterst onacceptabele en zeer frustrerende situatie! Vente-unique heeft er blijkbaar maling aan, Leen Bakker heeft er blijkbaar maling aan, niemand helpt! Wel een dikke 700 euro aannemen, maar correct leveren of enige inhoudelijk service bieden is teveel gevraagd. Beide partijen zijn geen knip voor de neus waard! Schaam je diep Leen Bakker en Vente-unique!
Productinformatie
1.0
Op tijd
1.0
Bezorging
1.0
Klantenservice
1.0
Probeer al anderhalve week een oplossing te vinden maar hun kunnen mijn bestelling niet vinden omdat dit via Leen Bakker is gegaan. Maar Leen Bakker geeft weer aan bij hun te moeten zijn. Dit moeten ze beter gaan afstemmen.
Productinformatie
5.0
Op tijd
2.0
Bezorging
3.0
Klantenservice
3.0
Levering kon ingepland worden en ik ben regelmatig op de hoogte gehouden via sms / trackers etc. Alle afspraken zijn nagekomen en de dozen zijn vriendelijk door de bezorgers in huis gezet.
Productinformatie
5.0
Op tijd
5.0
Bezorging
5.0
Klantenservice
4.0
Veel te laat bezorgd, van mindere kwaliteit. Niet echt tevreden
Productinformatie
1.0
Op tijd
1.0
Bezorging
1.0
Klantenservice
1.0
Product pas na een maand binnen, bestelling was niet goed doorgekomen. Leen Bakker gemaild kreeg mail adres van ander bedrijf eerste instantie geen reactie, waar naar Leen gemaild uiteindelijk werd ik gebeld door het bedrijf en is het gereageld maar waren we wel een maand later.
Productinformatie
4.0
Op tijd
1.0
Bezorging
4.0
Klantenservice
3.0
Veel later bezorgd dan in eerste instantie aangegeven, moeilijk om contact met ze te krijgen. Artikel heeft een deuk gekregen bij de bezorging. Ik wil het artikel graag retour sturen, maar ze beweren dat dat via Leen Bakker zou moeten gaan, terwijl zij me gewoon een retourlabel moeten verstrekken. Klantenservice is niet bereikbaar - ik krijg tijdens openingstijden steeds een bandje dat ze 'bij uitzondering' dicht zijn. Erg vermoeiend en vervelend proces.
Productinformatie
3.0
Op tijd
1.0
Bezorging
2.0
Klantenservice
1.0