Leenbakker
winkels

Winkels

winkelwagen

Eettafel Phoenix 160x90cm - Mangohout - Bruin - Rechthoekig

(0)

100 dagen bedenktijd

Deel jouw product & volg ons op social

Omschrijving

De mangohouten eettafel Phoenix is door zijn uiterlijk anders dan alle andere eettafels! De twee stangen onder het blad zorgen niet alleen voor extra stevigheid maar geven de tafel een extra stoer accent.

Over het mangohout worden meerdere lagen houtolie en een blanke, natuurlijke bijenwas aangebracht om het hout te beschermen tegen vocht, vuiligheid en kringen. Het blad met een dikte van 5 cm bestaat uit 3 cm massief mangohout en is met een extra strook van 2 cm aangedikt. De U-poten en de schroeven die aan het blad verbonden zijn, zijn beide gemaakt van zwart gepoedercoat metaal.

De tafel wordt in 2 delen geleverd dus alleen even de poten monteren en u kunt uw lekkerste gerechten serveren!

Garantie 2 jaar Materiaal Mangohout & metaal Stijl Industriële meubels Lengte(cm) 160 cm (excl. 5 cm rand ) Breedte (cm) 90 cm Hoogte (cm) 78 cm Gewicht 60 kg

Specificaties

EAN nummer

7421933713721

Merk

Mangohoutonline

Kleur

Bruin

Materiaal

Mangohout

Product afmetingen (cm)

160 x 90 x 78 cm

Geschikt voor aantal personen

4

Afwerking tafelblad

Geolied

Interieurstijl

Industrieel

Internet Only

Ja, partner aanbod

In hoogte verstelbaar

Nee

Vorm

Rechthoekig