Leenbakker
winkels

Winkels

winkelwagen

Stockholm 2 deurs kledingkast kinderkamer

(0)
459,00
5 werkdagen in huis
Alleen online verkrijgbaar

Verkoop en bezorging:

Gratis thuisbezorgd

30 dagen bedenktijd

Gratis retourneren

Deel jouw product & volg ons op social

Productomschrijving

De Stockholm 2-deurs kledingkast is een stijlvolle en praktische toevoeging aan iedere kinder- of tienerkamer. Dankzij de neutrale kleur met houtlook past deze kast moeiteloos in elk interieur. De kast is voorzien van twee deuren met een softclose systeem en biedt veel ruimte om kleding en andere spullen overzichtelijk op te bergen.

Overzichtelijke oplossing

Deze kast biedt een overzichtelijke oplossing voor het opbergen van kleding dankzij een hanggedeelte en meerdere legschappen. De deuren sluiten geruisloos dankzij het softclose systeem, wat bijdraagt aan het gebruiksgemak en de levensduur van het meubel.

Neutrale uitstraling en softclose gemak

De combinatie van een moderne houtlook met een zacht sluitmechanisme maakt deze kast niet alleen praktisch maar ook stijlvol en gebruiksvriendelijk. Hierdoor is het een duurzame keuze die jarenlang meegaat.

Wat zijn de voordelen
  • Voorzien van softclose systeem voor geruisloos sluiten
  • Neutrale kleur en houtlook passend in elk interieur
  • Hoogwaardige afwerking voor een luxe uitstraling
  • Veel opbergruimte met hang- en leggedeelte
  • Duurzaam en geschikt voor zowel kinder- als tienerkamers
Onderhoud en advies

Houd de kast schoon met een zachte doek en vermijd het gebruik van agressieve schoonmaakmiddelen. Controleer af en toe het sluitmechanisme en verwijder stof uit het hang- en leggedeelte voor een langere levensduur.

Productspecificaties

EAN nummer
8699301012014
Kleur
Bruin
Materiaal
Spaanplaat
Product afmetingen (cm)
59,5 x 106 x 197,5 cm
Diepte kast (cm)
van 50 tot 60 cm
Hoogte kast (cm)
van 200 tot 220 cm
Met lades
Nee
Inclusief planken
Ja
Softclose
Nee
Breedte kast (cm)
van 100 tot 150 cm
Interieurstijl
Overig
Met spiegel
Nee
Internet Only
Ja, partner aanbod
Zelf monteren
Ja
Productveiligheid